Nejnovější recenze ze sekce Zesilovače do auta

Sony XM-N502

Sony XM-N502

Ověřený zákazník Alza.cz Kelly

Přidáno: 13. února 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• Malá velikost, krásně se vejde na zadní stranu 12 palcového subwooferu.Zatím ani nehřeje na plný výkon.Uvidíme v létě.Je to sony tak snad nebude problém.
  • Asi bych řekl že né úplně ohromující výkon.Na dvanácti palec do můstku je to tak akorát.Ale zase za tu cenu je to vlastně ok.
SounDigital 2000.4 EVO 5 2 Ohm

SounDigital 2000.4 EVO 5 2 Ohm

Přidáno: 2. ledna 2024

Zakoupeno v CarMedia

Zesilovač hraje hezky nemám mu co vytknout koupil jsem ho k monobloku stejné značky a velká spokojenos oba zesilovače mají ventilátory které jsou regulované podle teploty což oceňuji že zbytečně neslučí měl jsem tento ještě předtímto zesilovačem ten samý ale oba co mam jsou do 1ohm ten predchozi byl do 2ohm tam ale větrák bezel furt a na plno nevím proč to tak bylo tak já mohu doporučit jen verze co jsou stabilní na 1ohm protože oba tu regulaci mají což ocenuji jsou to dražší zesilovače ale hrají krásně jak dlouho budou hrát zatím netuším uvidím časem plánuji si je nechat dokud neodejdou.

Ověřený zákazník Alza.cz RadyHolzapfel

Helix M ONE X

Ověřený zákazník BestAudio.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 19. července 2023

Zakoupeno v BestAudio.cz

• Hodně muziky za hezký peníze

Ověřený zákazník hifi24 Milhaus

Přidáno: 16. května 2023

(naposledy upraveno 16. května 2023)

Zakoupeno v hifi24

• Výkon zvuk velikost dutinkove terminály

Už jsem montoval tento zesilovač několikrát ty první trošku šuměli to byli kousky vyrobené v roce 2019 pak co jsem montoval vyrobený 2021 a 2022 což je tento tak zvuk bez jakého koliv rušení žádný šum jako dřív radost poslouchat nepřehřiváse nestalo se že by vypnul zvukově kvalitní dutinkově terminali malá velikost nemám mu co vytknout a mohu ho doporučit montoval jsem k němu i monoblok gm-d 9701 který mohu taky doporučit pokud někomu stačí jeho výkon u toho monobloku jen postrádám subsonicky filtr který rád používám na zesilovači k subwooferum jinak hodnotím Pioneer kladně.

Pioneer GM-DX874

Pioneer GM-DX874

Ověřený zákazník Ahifi Milan

Přidáno: 14. května 2023

(naposledy upraveno 27. května 2023)

Zakoupeno v Ahifi

• Výkon kvalita zvuku nastavení dutinkovi terminál

Zesilovač hraje krásně mohu ho fakt pochválit tento jsem koupil po prvé ale mam zkušenosti z modelem gm-d8704 těch jsem koupil 4 kusy první dva trošku suměli ty další dva vyrobený pozdeji po roce 2020 už ne tento Zesilovač by měl mít lepší součástky jako kondenzátory na mém autoradiu a reproduktorech já nepoznám rozdíl ve zvuku mezi gm-d8704 a gm-dx874 oba hrají hezky a koupil bych je znova nikdy jsem nezažil že by se přehrál a vypnul a to hraje hlasitě často kdo by stavěl ozvučení ze všech komponentů z certifikaci hi res tak na tomto zesilovaci je ale i gm-d8704 ten hraje taky pěkně a je levnější jde jen o to zda člověk chce tu celtifikaci.

eXcursion HXA 85

eXcursion HXA 85

Přidáno: 30. dubna 2023

(naposledy upraveno 30. dubna 2023)

Zakoupeno v CarMedia

Poctiví analog tato značka je v pohodě z tou člověk chybu neudělá i digitální vše hraje pěkně lépe než co jsem používal Pioneer gm-d tam byl šum tady u excursion se nic takového neděje mám i monoblok 5k mohu doporučit.

eXcursion HXA 85 SQL

eXcursion HXA 85 SQL

Přidáno: 24. dubna 2023

(naposledy upraveno 24. dubna 2023)

Zakoupeno v CarMedia

Několik let jsem byl na dvou zesilovačích od Pioner po dvou modelech i po druhé jsem slyšel šum a jelikož jsem chtěl výši výkon tak po konzultaci z člověkem který má zasebou hromady ozvučení mě bylo pro mé požadavky vybrány dva zesilovače od této značky tento a k němu monoblok 5k o proti Pioneer jsem se posunul nejen výkonem ale i kvalitou žádný šum jsem nezaznamenal navíc mě přibyl jeden parametr subsonický filtr který mě chyběl a nechtěl jsem mezi autoradio a zesilovače dokupovat dsp radio od Sony a tyto dva zesilovače mají vše potřebné nastavení tak já mohu doporučit.

Ověřený zákazník hifi24 Ověřený zákazník

Přidáno: 23. ledna 2023

Zakoupeno v Electro World

• kvalitní provedení
  • má uváděné vlastnosti
  • používám v kamionu a jsem spokojen
Hifonics ZXR1200/1

Hifonics ZXR1200/1

Ověřený zákazník Ahifi Hoyer

Přidáno: 26. prosince 2022

Zakoupeno v Ahifi

• Malý, skladný, šikovný. Řádný výkon. Pěkně podsvícení.
  • Super vzhled

Nemá pojistku, ta musí být na připojovacím napájecím kabelu.

Nakamichi NA-MD1

Nakamichi NA-MD1

Přidáno: 28. srpna 2022

• Kompaktnost
Pioneer GM-D9701

Pioneer GM-D9701

Přidáno: 23. července 2022

Zakoupeno v CarMedia

Zesilovač je za dobrou cenu dobře hraje po zvukové stránce mu neni co vytknout už jsem jich pouzil nekolik jen teď u posledního byl problém že u terminálu pro subwoofery je špatně vytištěno plus a mínus kdokoliv tento Zesilovač koupí je potřeba multimetrem změřit proti kostře mínus vám pískne a plus nikoli já na to přišel že jsem dal dva vedle sebe každý mel plus a mínus jinde ten co mám 2 roky je v pořádku a ten co se teď dokupoval má obráceně značení pro plus a mínus tak bacha na to.

Crunch GTX4800

Crunch GTX4800

Ověřený zákazník 2din.cz Alex

Přidáno: 31. května 2022

Zakoupeno v 2din.cz

• Vykon

Super vykon za takovou cenu. 400 RMS na mustku pro subwoofer, LPF a HPF filtry a jeste k tomu remote controller zdarma.

Audison AP1 D

Audison AP1 D

Ověřený zákazník Ahifi koupi

Přidáno: 11. května 2022

Zakoupeno v Ahifi

• nemá ovládání hlasitosti, samastatně bez nastavení
Nakamichi NKTD1000.1

Nakamichi NKTD1000.1

Přidáno: 28. února 2022

Zakoupeno v Ahifi

Super zvuk a velký výkon

Přidáno: 19. února 2022

skvělý za hubičku

Ověřený zákazník Ahifi Petr

Přidáno: 21. prosince 2021

Zakoupeno v Ahifi

Dobrá základní volba pro stavající orig. soustavu, popřípadě pro silnější reproduktory. Zesilovač používám k reproduktorům Hertz set 4 (CK 165 + CX 165). Super, hutnější zvuk a větší využití potenciálu reproduktorů.

Nakamichi NDS4610A-II

Nakamichi NDS4610A-II

Ověřený zákazník Ahifi Pavel Wolf

Přidáno: 5. prosince 2021

Zakoupeno v Ahifi

• Perfektní možnosti si vymazlit zvuk, nastavení pásmových propustí atd. Jednoduché zapojení, s možností využít i hi-low připojení, bluetooth pro streamování hudby. Možnost nastavení i přes mobilní telefon. Výhoda interního zesilovače, který má vyšší výkon oproti OEM i aftermarket rádiím, takže vybudí i nové zakoupené a instalované reproduktory.

Nic, v této ceně je to velmi dobrý nadstandard.

Zobrazuji 1 - 20 ze 220 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...11